Author: v***7
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Sản phẩm okay hợp với giá thành sản phẩm
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Một cỡ
Price: 105.800₫
Original Price: 123.000₫
one-size
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Black |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw25022039623266232 |
Overall Rating: 4.92/5
Author: v***7
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Sản phẩm okay hợp với giá thành sản phẩm
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Một cỡ
Author: a***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Bery nice I recommend it love it
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Một cỡ
Author: r***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality and timely delivery
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Một cỡ | 1 photo(s)
Author: i***f
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Thank youuu 🤍Thank youuu 🤍Thank youuu 🤍Thank youuu 🤍
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Một cỡ | 1 photo(s)